Izvanredno studiranje i izvanredni studenti  Share 

felix5

• Registrirani korisnik
  • Respect: 0
Odg: Izvanredno studiranje i izvanredni studenti
« Srpanj 05, 2011, 12:06:14 »
0
ovako: zanima me za zdravstveno. ja kao vanredni student nemam prek faksa jel ja mogu da se prijavim na burzu rada i preko njih imam zdravstveno kao nezaposleni čovjek il?

da, čak i pokaz onda imaš besplatan :)

Elisabeth

• Registrirani korisnik
  • Spol: Ženski
  • Epic duh foruma.
  • Respect: +685
« Srpanj 05, 2011, 23:58:48 »
0
e to me zanima ;)
Živim u svojim svijetovima. Želim se izmaknuti svima. Želim biti neprimjetna jer ih ne primjećujem.

think

• Registrirani korisnik
  • Respect: +6
« Srpanj 08, 2011, 21:26:38 »
0

[/quote]

[/quote]
Ja sam na burzi pa znam; pokaz besplatan kao nezaposlena osoba više nemaš. Jedino ako su ti primanja manja u kućanstvu od neke cifre il tak nes. Ugl, meni su ga ukinuli. Ne znam kak ce sad bit posto sam student.

Natty

• Registrirani korisnik
  • Respect: +3
« Srpanj 08, 2011, 23:29:59 »
0
A dobro možeš se ugurat na predavanja kod redovnih studenata.. to nije problem .. jedino mi kao vanredni nemamo one seminare, eseje i te gluposti na kojima redovni može skupiti bodove ..

felix5

• Registrirani korisnik
  • Respect: 0
« Srpanj 09, 2011, 13:12:52 »
0

[/quote]
Ja sam na burzi pa znam; pokaz besplatan kao nezaposlena osoba više nemaš. Jedino ako su ti primanja manja u kućanstvu od neke cifre il tak nes. Ugl, meni su ga ukinuli. Ne znam kak ce sad bit posto sam student.
[/quote]

mislim da ti pokaz do sutra vrijedi. :D

Elisabeth

• Registrirani korisnik
  • Epic duh foruma.
  • Respect: +685
« Srpanj 09, 2011, 21:23:42 »
0
A dobro možeš se ugurat na predavanja kod redovnih studenata.. to nije problem .. jedino mi kao vanredni nemamo one seminare, eseje i te gluposti na kojima redovni može skupiti bodove ..

Jooj a ja to baš obožavam.... ma već su je ugurat :D
Živim u svojim svijetovima. Želim se izmaknuti svima. Želim biti neprimjetna jer ih ne primjećujem.

Kičmanovićka

• Registrirani korisnik
  • Respect: +470
« Srpanj 09, 2011, 21:25:00 »
0
ovako: zanima me za zdravstveno. ja kao vanredni student nemam prek faksa jel ja mogu da se prijavim na burzu rada i preko njih imam zdravstveno kao nezaposleni čovjek il?

zdravstveno ti nema više veze s burzom...imaš pravo na njega bila na burzi ili ne.

Natty

• Registrirani korisnik
  • Respect: +3
« Srpanj 10, 2011, 12:29:22 »
0

Jooj a ja to baš obožavam.... ma već su je ugurat :D

Ah jbg .. bolje ići vanredno nego nikako :D ... potrudiš se ovu god da položiš sve u roku i ja mislim trebaš proći s najmanje 3.5 i možeš tražiti da se prebaciđ 2. god na redovno :D